Yüksek Hit

Nedir?

Yüksek Hit Servisi, Web sitenize organik veya sosyal medya referansı ile Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinden rastgele olarak, ziyaretçi trafiği gönderen bir platformdur. Bu servisimiz tamamen Google Analytics ile entegreli ve anlık olarak çalışmaktadır. Tüm trafiği Analytics hesaplarınız üzerinden gözlemleyebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Servis ziyaretçi adetini baz alarak kontör mantığında çalışmaktadır. 1 Ziyaretçi / 1 Kontör'dür. Tamamen web ortamında kullanılan servisimiz, bilgisayar, mobil ve tablet cihazlarınızdan istediğiniz yerden erişim sağlayabilirsiniz. Sitenizin dilediğiniz sayfasına gönderim sağlayabilir, iki sayfa gönderimi yapabilirsiniz. Detaylı bilgilere ulaşmak için “Yüksek Hit Tanıtım Videosunu” izleyebilirsiniz.

Yüksek Hit SEO

Yüksek Hit SEO'ya katkı sağlar mı?

Yüksek Hit platformu SEO destekleyicidir. Gönderilen ziyaretçiler Google Analytics üzerinden takip edebileceğiniz gibi, sitenizin aktif olarak ziyaretçi akışına yardımcı olan bir sistemdir.

Ziyaretçilerin aktif olarak sitenizde bulunması, belirlediğiniz anahtar kelime üzerinden giriş yapılması ve periyodik olarak gönderim sağlamanızla birlikte sitenize SEO destekleyici çalışma yapmış olmaktasınız.

Bu çalışmalar sektörel zorluklara, web sitenizin domain yaşına, içerik yoğunluğuna bağlı olarak “etki” sürese bağlı olarak değişkenlik göstereceğini unutmamak gerekmektedir.

Yüksek Hit Panel Kullanımı

Yüksek Hit servisini kullanan üyelerimiz, panel üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Bu işlemleri kolay bir şekilde uygulamasının yanı sıra Google Analytics üzerinden gelen ziyaretçilerini görebilmektedir. Üyeliğinizi oluşturarak Yüksek Hit servisini ücretsiz bir şekilde deneyebilir, kredilerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Panelde kullanabileceğiniz özellikler şu şekildedir;
Yüksek Hit Panel Kullanımı
2611
Kullanıcı
24.333.415
Toplam Gönderilen Ziyaretçi
1373
Canlı Destek Etkileşimi